Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség, mivel nyugtassam le...

Segítség, mivel nyugtassam le magam? Rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Ma 10től vizsgázom és annyira izgulok, hogy rosszul érzem magam. Hasmenesen van, hányingerem, ver a szivem nagyon. Még a végén ezért nem fogok tudni semmit, mert rosszul leszek. Pedig tanultam de félek h nem fog menni. Mivel lehetnek kicsit nyugodtabb?:(
2018. febr. 6. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál 1-2 korty tömény italt, aztán sétálj kicsit, és lélegezz lassan-nyugodtan.
2018. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,a legtöbb ember így van vele.Ha belekezdesz a vizsgába,onnantól kezdve menni fog,akkor már lenyugszik az ember.

Én is izgulós vagyok,de a "cél előtt" mindig elmúlik.:)

2018. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak lámpaláz. Ha tanultál, menni fog. Sétálj előtte, egyél, igyál sok vizet, legyen nálad szőlőcukor. Mindent bele. :)
2018. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2018. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom nézi-e még vki ezt a kérdést, de igen, 3as lett. :D Hát akkor csalódott voltam, mert 11 kérdésből csak 2t nem tudtam, és ez már 3as... De mindegy, jobb, mintha nem lett volna meg. :) Májusban jön a 2. felvonás, már arra készülök!:D
2018. ápr. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!