Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom mihez kezdjek....

Nem tudom mihez kezdjek. Depisnek és semmirekellőnek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves nő múltam. Egy hosszú és komoly kapcsolat vége után itt ragadtam anyám nyakán.

Köztünk nagyon sok a vita, feszültség.

A munkahelyemről is kirúgtak 2 hónapja, azóta mégjobban elveszettnek érzem magam. Nem találok munkát. Ha 100 önéletrajzot nem küldök el naponta, akkor egyet sem. És nem csak a városban, hanem bárhová, ahol van szállás is.

A párkapcsolatom is egy nagy 0. A legutóbbi ismerkedés is azért ment tönkre, mert olyan rossz a hangulatom, negatív személynek állított be és ezzel vége.

A barátnőim közül 1 igaz barátnőm van. Ő nem hajlandó velem kimozdulni, állandóan csak kávézni akar egy kocsmában. Nem lehet rávenni kirándulásra, sportra.

Hobbim a kézimunkázás, de már ahhoz sincs kedvem.

Ez a 3. napom, hogy itthon ülök egész nap és igazából semmit nem csinálok, csak sírok és szomorkodom. Nem köt le semmi. Minek mozduljak ki, ha unom már az egyedül sétálgatást? Pénzem nincs arra, hogy igyak egy kávét, vagy ilyesmi.


2018. febr. 9. 17:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Már elküldtem, pedig nincs vége :)

Úgy érzem, hogy tök kilátástalan a helyzetem minden téren.

Tervben volt, hogy majd tanfolyamokra járok, hogy végre olyan munkám legyen, amit szeretek is, de ahhoz is pénz kell.

Nem tudom azt se, hogy hol lehetne a mai világban ismerkedni. De tényleg nem kellek senkinek :((

Egyre többször fordul meg a fejemben, hogy mindenkinek jobb lenne, ha egy szerencsétlenséggel kevesebb lenne a Földön.

2018. febr. 9. 17:48
 2/11 Gál Zoé ***** válasza:
34%
Játssz egy kis Dungeons & Dragonst!
2018. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt az élményt meghagyom neked. Kösz az értelmes hozzászólást! jó játékot!
2018. febr. 9. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, lesz még roszabb is:D Én viszont tényleg semmirekellő vagyok, és mégse érzem magam annak:)

Fiatal vagy még, és hidd el rendeződni fognak a dolgaid, ha most kilátástalannak is tűnhetnek. Légy egy kicsit pozitívabb felfogású, vedd kicsit lazábban az életet, és ne ilyen tragikusan.( ha van, vedd elő a humorérzéked is) Vedd sorba a lehetőségeidet, és gondolkodj el rajta, milyen dolgokat szeretnél elérni. Ha az egyik nem sikerül, semmi gond, majd a következő sikerül. De a addig is kitartást, és minden jót kívánok!

2018. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul a barátnőm is állandóan a pénzéről beszél. Egy másik volt kolleganőm is. Mindkettőt megkértem, hogy ne említsék már a fizut, elhiszem, hogy nagyon boldogok, de van más téma is. Erre a munkatársam állandóan rámír, hogy így a fizu, úgy a fizu, fizetésemelés, stb.
2018. febr. 9. 18:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy van egy tesóm, aki külföldön van, 6 évente egyszer hazajön, karácsonykor telefonál, hogy élünk-e még, és néha rámír fb-on, de csak cuki állatos fotókat küldözget, soha nem kérdezné meg, hogy vagyunk. Egyszer írtam neki, hogy anyu kezd alkoholistává válni, meg hogy nagyon szarul állunk anyagilag, azóta nem is írt.
2018. febr. 9. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Én annyit tennék még hozzá, hogy az olyan suttyó ember aki sz.rik más ember privát üzeneteire és egyenesen nem válaszol rájuk, az egy olyan sz.r ember is, és nyilván akkor minden okkal történik veled. Tehát a tanácsom neked az hogy a hibát magadban keresd.
2018. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne rajtam keresd az ismerőseidet, köszönöm!
2018. febr. 9. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát lényegében nagy ívben szarsz a testvéredre, nyilván a barátaidra is, dolgozni luxus (NEM adtál be száz önéletrajzot mert akkor még RÉG lenne munkád).


De persze más a hülye, a párod is okkal hagyott el glom.

2018. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő ingyen tud hívni minket külföldről akármikor. Mi nem ingyen hívjuk. ha neked az írottakból az jön le, hogy szarok rá, akkor tanuld meg értelmezni a sorokat.

Az exemmel én szakítottam, anyós-após gondok miatt. Ez sem jött be.


MA NE LOTTÓZZ! :D

2018. febr. 10. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!