Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Nem zavarnak a hülye válaszok, legfeljebb jót röhögök rajtuk, de azért nem ártana hasznos választ is kapnom. 16/f
2010. jún. 8. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kend be valami undorító ízű dologgal, de rendszeresen. Na akkor nem fogod rágni.
2010. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire írtad komolyan, de a "kenjem be kutyaszarral vagy erős paprikával" poénok szinte már közhelynek számítanak.
2010. jún. 8. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyanyád is így szoktatta le apádat a körömrágásról. Kend be valami szarral, és hidd el, le fogsz szokni róla.

Amúgy akaraterő kérdése.

2010. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vágd le rövidre rendszeresen.
2010. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem poén te hülyegyerek, szerinted akkor miért nem kutyaszart írtam, hanem annyit, hogy "undorító ízű dolog"?? F@szom már a sok qvaokos kamaszba, akiknek semmit nem lehet írni, mert a csúnyanézéstől is sérül a hormondús lelkiviláguk :SSSSSSS
2010. jún. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 4.válaszolónak: Aki kérdezi annak biztosan ez a legnagyobb problémája, és légyszi tartzsd tiszteletben, vagy lépj tovább, van megannyi kérdés amire válaszolatsz, ne sérts meg másokat.

Azt javasolnám a kérdezőnek, hogy végy erőt magadon és amikor arra gondolsz, hogy most rágni kell a körmöd, szugeráld magad, hogy azért sem. Ez egy rossz beidegződés, pótcselekvés a stressz levezetésére. Gondolj arra, hogy ezt nem szabad, és inkább hagyd a kezed a zsebbe, vagy tedd hátra.

2010. jún. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy időben én is rágtam, de mostmár leszoktam róla. Nekem úgy sikerült h bekentem körömlakkal és annak tényleg nincs valami jó íze és egy idő után abba hagytam. Sokszor észre vettem már reflexből rágtam a körmöm és azon vettem észre magam hogy már alig van belőle xD Mondjuk fiúnak nem javaslom a köröm lakott. xD (cuki rózsaszín ^^) jah meg hallottam valami patikában kapható folyadékról, amivel le kell kenni a körmöt, asszem nem is látszik meg és rossz íze lesz. Szerintem ez is egy jó ötlet. jah meg ami a legfontosabb az az akarat erő ;) 16/L
2010. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aki lehülyegyerekezett: én meg azt unom, hogy ha nem rakok valahova vigyorgós smile-t, akkor már kapásból meg vagyok sértődve, direkt írtam, hogy nem tudom mennyire gondoltad komolyan, itt te reagáltál hülyén.

Többieknek: köszönöm az értelmes válaszokat, a köröm lakk tipp valahogy nem tetszik.

2010. jún. 8. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem bántásból



Szerintem neked pszichés alapon vannak ilyen szokásaid. Már berögzültek. Szerintem nagyon szorongó ember vafgy. Amin jó lenne változtatni. Ha így folytatod, akkor könnyen depresszió, pánikbetegség esetleg személyiségzavar is kialakulhat. Jobb nem leszokni róla. Mert így le tudod vezetni a feszültséget. Nézz utána a GAD nevű betegségnek. Ott megnézheted hogy a tünetek mennyire jellemzőek a te esetedben. Semmikép ne szokj le róla. Esetleg csin-álj valami más elfoglaltságot,

pl:. rágózz

2010. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a GAD nevű betegségnek. Nem jellemzőek rám a tünetek, temperamentumos ember vagyok, de nem szorongok, ha nincs okom rá. Abban mindenképpen igazad van, hogy ez nálam már berögződés és olvasva a hozzászólásokat, az akaraterő lesz a megoldás.
2010. jún. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!