Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

azért szeretnék leszokni mert betegesen rágom és nem tudom

abbahagyni!

és fáj

!


2010. dec. 26. 13:38
 1/6 anonim válasza:
Vannak direkt erre a célra kifejlesztett, átlátszó színű körömlakkok. Nagyon rossz az ízük. Bármelyik dm-ben, Müllerben vagy Rossmanban kaphatsz ilyet :)
2010. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban kapható rossz ízű körömlakk amitől elvileg elmegy a kedved :D (nem színes)

esetleg ha lány vagy csináltass műkörmöt

2010. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem a rossz ízű körömlakk csak átmeneti. elhatározás kérdése az egész. eldöntöd magadban, hogy ez egy hülye pótcselekvés, amire nincs szükséged, mert egy normális egészséges ember vagy, és pár nap alatt észre fogod venni, hogy nincs is már rá igényed. könnyebb ez, mint egy szenvedélybetegségnél. én is leszoktam róla, de nem is tudom, hogy hogyan, mindenesetre semmi ilyen külön módszert nem alkalmaztam rá. agyban dől el, szurkolok:)
2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és a rossz ízű körömlakk meg a műköröm helyett van valami más?

amúgy fiú vagyok!

2010. dec. 26. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

a körömlakk neve Daum-exol az ára kb 1000-1300.

:)

2010. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

XD

most látom h helyette más kell. az előző vagyok. régen a körmömet sokat rágtam, én úgy szoktam le erről, (elég brutális módszer, de hatásos) hogy csípős paprikával bekentem a körmöm. egy aklakom után leszoktam róla :D

2010. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!