Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásró...

Mady kérdése:

Hogy szokjak le a körömrágásról és miért ilyenek az ujjaim?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok folyamatosan rágom szinte a körmömet és a körmeim lapos és szélesek az ujjaim pedig nagyon tömzsik.Miért van ez?Hogy szokjak le a körömrágásról a 10 ezer ft os kenőcs nélkül??Köszi
2011. febr. 28. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
énis mindig rágom immár 11éve és 18éves vagyok
2011. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy igénytelen, és a fogaidnak sem tesz jót. az ujjaid genetika, azokkal nem tudsz mit csinálni. a körmöd meg szerintem azért olyan mert nagyon lerágod. most vágd le tövig, és hagyd megnőni kicsit, hogy helyreálljon és ne rágd, álld meg valahogy. piszkáld a hajad, vagy akármi, de mikor elkezded rágni a körmöd egyből gondolj arra hogy csúnya és kész, nemszabad.
2011. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kerül az 10 ezer forintba. Lehet kapni keserű körömlakkot is. De talán a házi praktika is segít. pl.: erős paprika. Vagy menj el manikűröshöz, aki tesz fel neked műkörmöt, nem kell annak hosszúnak lenni. Na azt nem tudod lerágni.
2011. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi fiú vagy, akkor hagyd a műkörmöst :)
2011. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D és a házi körömlakkot hogy csináljam meg hogy rajta maradjon?Miket keverjek össze?Sztem az izgulás miatt van mert nyáron semmi stressz és nem is rágtam suli időben sok stressz és rágom.
2011. márc. 1. 18:56
 6/7 anonim válasza:
biztos azért ilyenek z újjaid mert nagyon sokat rágod a körmöd és hát hogy is mondjam "elnyomorodik". mert ha folyamatosan nem nő vissza a körmöd akkor az a formáját is befolyásolja. ha ideges vagy ne körmöt rágj hanem szerezz egy gumi labdát és azt nyomogasd:D:D
2011. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D okéé jó ötlet :D
2011. márc. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!