Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tévő legyek? Pánikbetegként...

Mi tévő legyek? Pánikbetegként, szorongóként. Mindig rosszul vagyok, nem látom a megoldást a problémáimra. Félek, hogy megbolondulok.

Figyelt kérdés
A családi házba lakunk,tesóimmal,anyuékkal és párommal.Eddig az volt a vágyam,hogy külön költözzünk. De most a hétvégén ténylegesen valóra válik. Félelem tört rám, nem tudom képes leszek e ott élni.Emeletre költözünk, amitől mindig is írtóztam. Egyedül leszek otthon, vad idegen környezetbe. Bármikor jött a rosszullét,akkor csak a szobámba tudtam megnyugodni. Mindenképp külön költözünk, mivel ezt akartam,csak fèlek. Mit kezdjek a szorongással? Ugye van ebből kiút? Úgy érzem mintha nem önmagam lennék. 27n
2018. febr. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nőj fel.
2018. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha régóta fennáll ez a helyzet, és úgy érzed, hogy egyedül nem tudod ezt legyőzni és már a mindennapi történéseket is befolyásolja a szorongás (márpedig nekem úgy tűnik, hogy igen), akkor érdemes lenne újra pszichológushoz fordulni, mert gondolom voltál már, ha megállapították, hogy szorongsz.


Én is voltam nála szorongás és megfelelési kényszer miatt, nagyon sokat segített, azóta sokkal jobban vagyok. 2,5 hónap alatt jobban lettem.

2018. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pszichológus, ha az se elég akkor pszichiáter
2018. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!