Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez milyen probléma...

Szerintetek ez milyen probléma lehet?

Figyelt kérdés
19 éves,182 cm magas,84 kilos fiú vagyok.Az utóbbi hónapban észrevettem, ha sokat eszek akkor hányingerem lesz,pedig azelott nem volt ilyen,csak jollaktam.Nem dohanyzok,hetente egyszer iszok,de nem rúgok be.Aktívan sportolok,heti 6 órát.A héten beteg voltam és nem mozogtam semmit.A szekletem barnas-sotetbarna,de ezen a heten szerencsere nem kellett hanynom.Erre van gyógymód vagy forduljak orvoshoz.Nagyon félek.

2018. márc. 4. 18:59
 1/1 anonim válasza:
A problémát olvasva azt is elképzelhetőnek tartom h már rá stresszelsz. A stressz ugyanis csinál hányingert. Semmi bajod nincs. Ha legközelebb ezt érzed vegyél be egy szem b6 vitamint. A doktor szokott felírni b6ot hányingerre. :) Minden rendben ne izgulj. :)
2018. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!