Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyik nap full depresszió,...

Egyik nap full depresszió, másik nap vidámság, jókedv. Mitől van ez nálam?

Figyelt kérdés
Azon kapom magam hogy az egyik nap semmihez, senkihez nincs kedvem, még a kérdésekre is felelni kényszer , legszívesebben elbújnék a világ végére az emberek elől, a másik nap pedig már jó kedvem van, pozitívan látom a dolgokat. Mitől lehet ez?

2018. ápr. 9. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod mi az alapvető problémád ami bánt. Nyilván vannak napok mikor el tudsz feledkezni róla, olyankor jó kedved van.
2018. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ! Az az érdekes hogy még okom sincs panaszkodni... Járok egy jó suliba amit hamarosan elvégzek, itthon nyugodt a légkör,ám baromi monoton, csak egyszerűen ezeken a napokon úgy érzem hogy fogalmam sincs milyen jó dologgal tölthetném el a szabadidőmet és ez nyugtalanná, feszültté tesz.

Az apukám hiánya az életemben mindig is nehézségeket okozott, de úgy gondolom/gondoltam,ezt már lezártam magamban. Annyira szeretném jónak látni ezt a világot, vidámságot varázsolni a saját kis életem minden egyes napjába, mégsem sikerül.

2018. ápr. 9. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetek? Hétfő és péntek ?
2018. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. :)
2018. ápr. 10. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj boldog lenni. Az nem jár alanyi jogon. ☺ azok a dolgok amiket görcsösen akatunk általában nem jönnek össze. Ha.jó napod van örülj minden percének ha rossz azt meg fogadd el, hogy ilyen is van. Olyankor próbálj nézni egy filmet.olvasni egy jó könyvet ami elteteli gonolataid ami leköt. A.sport is hangulatjavító. Aután úgyis jön a vidám nap megint. Az élet ilyen hol szép hol szomorú nem mindig habostorta.
2018. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!