Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet enyhe depresszió?

Ez lehet enyhe depresszió?

Figyelt kérdés
Egy ideje semmi nem dob fel különösebben.. A nyáron csomó új társaságban voltam es rengeteg dologban részt vettem, de mindehol szarul ereztem magam es altalaban meg jelentéktelennek is... Regen mindig vidám voltam, mindenhol jól szórakoztam. Most meg mindenhol rossz meg a legközelebbi barataimmal (akikről biztosan tudom, hogy szeretnek) lehangolt vagyok. Neha probalok fogyni (nem vagyok elhízva, inkabb csak par kilo felesleg van rajtam szerintem) neha meg ram jon a zabálás. Sirni nem nagyon szoktam mert nem tudok. Sok uj dologhoz van kedvem de tudom, hogy sehol se találnám a helyem.. Mar a sulikezdest is vártam mert azt hittem majd jobb lesz, mert ez az egesz kb. nyaron kezdodott. Es minden oke volt de en rosszul ereztem magam. 18L

2017. szept. 1. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne, ha belefognál azokba a dolgokba, amiket szeretnél, szerintem csak szimplán unatkozol, ennek pedig főforrása a programok és minden más újdonság hiánya. Próbálj ki új dolgokat!
2017. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!