Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy csak szimplán minden rossz, pedig semmi okom szomorkodni, vagy depisnek lenni. Tavaly volt egy fültőmirigy daganatom, szerintem az is a depresszió és a stresszelésem miatt alakulhatott ki. Mit gondoltok, mit csináljak, hogy felszabadultnak, és vidámnak érezzem magam?

2016. szept. 12. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezeket még kihagytam:

Az egyedülléttől és a szellemektől félek, az utóbbiaktól eléggé, de nem tudom, miért. A családomat nagyon szeretem, társasági lény vagyok, aránylag sok barátom/haverom van. Az emberek a vicces és bolond jellemem miatt optimistának és életigenlőnek gondolnak, holott a valóság nem igazán ez. Az osztályunk nem valami jó, gondolkoztam rajta, hogy iskolát váltok, mivel ha egy négyest, vagy hármast szerzek, úgy érzem, a többiek megvetnek, és teljesen hülyének gondolnak. Nagyon szeretek barátkozni, filmezni, sorozatokat nézni, de az utóbbi kettőre sosincs időm. Talán tényleg iskolát kéne váltanom, hogy vidámabbnak érezzem magam? (Táncolni járok heti kétszer, amúgy sírni nem szoktam.)

2016. szept. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!