Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ha nem vacsorázom...

Fogyhatok ha nem vacsorázom de napközben is jóval kevesebbet eszem mint szoktam?

Figyelt kérdés

Szóval napi 4 étkezés meglenne , reggeli , tízórai, ebéd és uzsonna.

15-20 kg -tól kéne megszabadulnom nyárig.

Eddig semmit nem sportoltam mióta szültem azóta még annyit se.

És semmi nasi!



2014. febr. 20. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de inkább nem.


Elvben fogyhatsz, ha kevesebbet eszel..


A gyakorlatban viszon éhes leszel, abba fogod hagyni a kevesebb evést. Mivel a táplálkozásod minőségén nem igazán változtatsz, vissza fogsz állni a régi étel mennyiségre (hiszen ennyire van szükséged körülbelül) viszont ezzel vissza fog állni a régi súlyod is.


Persze ez csak egy elképzelés, viszont a nők többségével ez történik.


Ilyenkor meg szoktam jegyezni, hogy nem igazán lehet megkerülni a helyes étkezést, úgyis normális kajákat kell enni a végén, mielőbb belátja ezt valaki annál könnyebb lesz saját magának. :)

2014. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb 3 hete van hogy éheztem 1 hétig és lement 78 kilóról 74 kilóra ezt azóta tartom.

De mivel elég alacsony vagyok 160 cm ezért ez a fogyás borzasztó kevés.

De nem éhezhetek állandóan mert tönkre teszem a gyomrom.

Arra már rájöttem hogy hogyan kell tartani a súlyomat de arra még nem hogy hogyan fogyjak jelentősen éhezés nélkül.

Éjjel elég gyakran ébredek a gyermekhez és gyakran van mostanában hogy még éjfélkor ébren vagyok, reggel 7 körül ébredek de addig még szinte óránként szoktam ébredni.

Arra is rájöttem amikor éhes vagyok reggel és keveset eszek csak annyit hogy ne legyek éhes akkor hallom hogy dolgozik a gyomrom morog, de amikor már meghaladom azt az adagot akkor egyszerűen meg áll az emésztésem , gondolom azért mert akkora adagot nem tud fel dolgozni a gyomrom és érdekes mert akármekkora adagot eszem ugyanúgy pár óra múlva éhes vagyok.

Főleg a combomon a csípőmön és a hasamon van zsírréteg.

A hátamon is van egy kezdődő hurka két oldalt ha úgy álok.

Az a 4 kiló nem tudom honnét tűnt el, észre vehetetlen talán a mellemről mert Eddig a melltartóimban alig fértek a melleim most meg pont jók sőt már 2 mérettel összébb kell húzni a melltartómat hogy ne legyen nagy.

De 4 kiló lehetetlen hogy onnét menyjen le mind mert így is kis melleim voltak mindössze csak 75 B melltartókat használtam.

Nagyon szeretnék lefogyni mert semmilyen ruha nem áll jól rajtam ami bő volt eddig az még mindig bő de a hasam formája már ott van alatta.

Csípőm nagyon széles és még szélesebbnek tűnik mivel nagy része a zsíromnak oda rakodott le.

Akkor mit ajánlatok akkor vacsorázzak is, de mikor és mit?

Ha már mondjuk 9 kor tudom hogy le fogok feküdni akkor előtte mikor vacsorázzak?

2014. febr. 20. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem.


Az én észrevételeim, magyarázatom:


"amikor éhes vagyok reggel és keveset eszek csak annyit hogy ne legyek éhes akkor hallom hogy dolgozik a gyomrom morog,"


Akusztika: a gyomor üreges szerv, ha nincs megtöltve (étellel, folyadékkal) akkor felerősödnek a benne létrejövő zajok.


"de amikor már meghaladom azt az adagot akkor egyszerűen meg áll az emésztésem "


Csupán a szilárd ételben másképp nyelődik el a hang, így nem hallod hogy korog a gyomrod.


"érdekes mert akármekkora adagot eszem ugyanúgy pár óra múlva éhes vagyok. "


Ez jellemző a sok szénhidrátot fogyasztó emberekre. Évtizedek óta erre nevelik az embereket, holott egy nagyon káros szokás.


"Akkor mit ajánlatok akkor vacsorázzak is, de mikor és mit?"


Az általános de valóban hasznos ajánlás:


Mindig húst, zöldségeket vagy olajos magokat, gombát. Más nem szabadna megenni (pl. kenyér, tészta, rizs, tejtermékek).


Mikor: amikor éhes vagy, ezzel kell először megpróbálkozni, és valószínűleg ez be is fog jönni.

Ha 9 órakor lefekszel, akkor 7-8 óra körül tudsz enni előtte. Ha 2 óra magasságában kiadós ebéded van, a kiadós ebéd feltételez zsírfogyasztást, fehérje fogyasztást akkor 7 órakor teljesen rendben van a vacsora.


Ha 8 órakor vacsoráznál, ebéd és vacsora között megéhezel akkor egy kis alma, olajos magok vagy zöldségek salátának tökmag olajjal, oliva bogyóval jó választások kiegészítő étkezéshez, uzsonnára.

2014. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!