Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kevés vízfogyasztás okozhat...

A kevés vízfogyasztás okozhat bágyadtság érzést?

Figyelt kérdés
A rendszeres torna, és étkezés ellenére is érzem hogy nem tudok kellőképpen koncentrálni a dolgokra annyira mint pl tini koromban. Sokszor nem aktuális dolgokon jár az eszem, nem érzem magam céltudatosnak. Pedig egészségesen, és rendszeresen étkezek, tornázok, sportosan élek (még csak vashiány se mert hibátlan a vérképem). Még az se okoz sikerélményt ha egy komolyabb tematikán elgondolkodok mint pl "történelmi" politika, és meg is értem a mozgató rugóját. Nem értem miért vagyok állandóan féltudatos állapotban :( Tudom egyeseknek vannak nagyobb problémái is az életben, de nyílván nem őket szeretném megkérdezni. Ti éreztetek már ilyet? 24/f
2018. máj. 1. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,igyél sokat+ szedj magneb6-ot és legyen egy "alvás ritmusod" pl. Este 11kor mész el minden nap aludni...stb.
2018. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2018. máj. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!