Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotril 0.5 mg ot vettem....

Rivotril 0.5 mg ot vettem. Kicsit szédülök természeres?

Figyelt kérdés
nem orvos irta fel csak egy ismerösöm ajállottam ha kicsit rossz a kedvem vag tul ideges vagyok vegyek be belöle 1 szemet. na monstanába idegegbeteg vagyok és télleg le nyugtatott nem vagyok ideges csak picit szédültem de mostmár tök jó a közérzetem de addig nem volt vmi jó tudtok valami kevésbé károsat vmi ,,természeteset" amit szehetnék ihatnák?
2010. jún. 14. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igyál nagyon sok folyadékot , hogy átmosd a szervezetedet. Tanuld meg , hogy más gyógyszerét nem szabad bevenni, mindenkinek másképp reagál a szervezete. Ha ideges és feszült vagy igyál egy csésze citromfű teát hidd el csodákra képes.
2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2010. jún. 14. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább a Xanaxot preferálom. Jobb kedvem is lesz tőle...

16/f

2010. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy neked túl nagy ez a dózis. Patikában tudnak ajánlani valami enyhe gyógynövényes recept nélküli készítményt.
2010. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évekig szedtem Rivotrilt,nem ajánlom senkinek! Egy évig tartott,mire el tudtam hagyni.Borzasztóan rá lehet szokni!
2010. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!