Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul alszom. Egy...

Nagyon rosszul alszom. Egy pohár bor esténként segítene?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem akarok alkoholista lenni, de nagyon nehezen alszom el mindig. A bor segítene? Vagy valami más?
2018. júl. 2. 06:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem minden este, heti 2-3 alkalommal. Segítene az alvásban? Az előtt innám, hogy nehéz napom jön
2018. júl. 2. 06:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy kocka csoki.
2018. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha alkoholista akarsz lenni, akkor abban igen, ez az egyik tipikus kezdet ehhez.


Inkább keresd meg az okokat, ami miatt nem lasol rendesen (túl meleg szoba, túl rossz levegö, túl kevés napi mozgás, túl sok stressz, túl késöi evés, stb), és azon változtass.

Magyarul az életedet/eletmódodat kell helyretenni, és akkor megszünik a probléma.

Alkohollal nemhogy megszünne, de még egy igen komoly újabbat is generálsz a meglévök mellé.

2018. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább fáraszd le magad. Én észrevettem, hogy sokkal gyorsabban elalszok, ha aznap többet mozogtam.
2018. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Levendulaolaj, orbáncfű tea jobb, mint az alkohol.
2018. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!