Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan no, aki estenken...

Van itt olyan no, aki estenkent megiszik egy par pohar alkoholt? Mi a kiut ebbol?

Figyelt kérdés
Az en szuleim elvaltak, apam miatt benne van a genemben, anyukammal nagyon jo anya lanya viszony volt, soha nem tekeregtem, mig megtapasztaltam, hogy milyen is, fent lenni ejjel borozni egy jo tarsasagban, aztan hogy szerelmi csalodas ert, sokszor az alkoholhoz nyultam titokban, aztan ez kimaradt. Majd ha elmentem valahova mindig ittam, hogy oldodjak, mig meg nem jartam parszor nyilvanosan. Az anyukammal sokat veszekedtunk emiatt, ezert kontrol alatt tart, nem jarhatok el itthonrol ugy mint mas fiatal, sokszor meg a kulcsom is elveszi. Felelosegteljes allasom van, a maganeletem javareszt nulla, ezert sokszor iszom otthon egyedul, mert akkor olyan rozsaszin lesz a vilag. Ugy hiszem ha otthonrol elkoltozom,uj baratokat szerzek, eljarok otthonrol, akkor mar meg tudom allni. Van aki meg kuzd hasonlo gondokkal? Hogy lehessen ezt abbahagyni?
2015. febr. 9. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan társaságot keresni, ahol nem csak alkohollal oldódhatsz fel. Ha megtapasztalod, hogy anélkül is jól tudod érezni magad, akkor jó eséllyel nem fogsz az első probléma utána a pohárhoz nyúlni. Mással kell elérned azt, ahogy írod, "rózsaszín" világot: pl. beszélgetés, tánc (lehet táncház is), barátok, társas, párkapcsolat, sport (a szereken -nálad alkohol- kívül is lehet örömforrást találni).
2015. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem iszom, néha bedepizek, de a fent leírtak segíteni szoktak. :)

1-es voltam

2015. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!