Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, gyógyszeres...

Pánikbeteg vagyok, gyógyszeres kezelés alatt állok. Esténként kezdtem egy pohár borral, most napi egy liternél tartok. Ha nem iszok szorongok. Hogy tegyem le?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát úgy,hogy mától nem viszel alkoholt a házba!1-2 hétig nehéz lesz,de nem jó az az út amin jársz!Hidd el tapasztalatból beszélek.Én szintén pánikbeteg vagyok,kb 1 évig ittam rendszeresen,és egyre többet.Egyszer csak abbahagytam,mert rájöttem,hogy bármire képes lennék rászokni,és nem jó felé haladok.Ez volt 10 éve.Ha van párod beszéld meg vele ŐSZINTÉN,segíteni fog....

34/N

2010. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallod e! Kedves kérdező, ne váljon már belőled alkoholista is! Tessék letenni a poharat. Én is pánikbeteg vagyok, de nem nyultam pohár után soha. Menjél vissza a kezelőorvosodhoz és mond el neki ezt a problémádat. Aki megfelelően van kezelve, nem szabadna, hogy szorongjon. Valszínű gyógyszert kellene váltani, inkább az egészség mint az alkohol!
2010. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hirtelen hagyd abba, hanem fokozatosan, egyre csökkenő mennyiségekkel, nehogy esetleg az elvonási tünetektől rosszul legyél.
2010. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!