Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez, hányás,...

Mitől lehet ez, hányás, fejfájás, rosszullét? Mitől leszek jobban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekkorom óta jelentkezik ez a probléma.

Van olyan nap, hogy fejfájásra ébredek, mikor fel akarok kelni szédülök, hányingerem lesz, hányok, elájulok. Veszek be gyógyszert a fejfájás elmúlik, de a szédülés megmarad szinte egész nap. Másnap pedig kutya bajom.

Gyerekkoromban olyan fél évente jelentkezett, majd volt egy olyan időszakom, hogy egyáltalán évekig, aztán gyakran, úgy 2 hetente, aztán megint elmúlt egy időre. (Labor mindig jó volt)

Aztán babát vállaltam, terhesség alatt éreztem magamat a legegészségesebbnek, fittebbnek egész eddigi életem során, de szoptatás alat (2 év) sem volt semmi panaszom.

Most viszont ismét jelentkezik ez a probléma kb havi rendszerességgel.

Elegem van, hogy egy napig ki vagyok lőve, szinte életképtelen vagyok.

Mi lehet ez? Illetve milyen orvoshoz fordulhatok? Háziorvos csak vérképet csináltat mindig, de az rendben és mindig azt mondja, hogy "maga aztán nem néz ki betegnek", biztos érzékenyebb vagyok a frontokra.


2018. júl. 2. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális labort kell csinéltatni. Otthon rendszeresen vérnyomást, esetleg cukorszintet mérni. Lehet, csak annyi a probléma, hogy kevés folyadékot iszol, vagy nem eszel rendszeresen, normális ételeket. Lehet átmeneti keringési zavar, vagy akár neurológiai probléma is.

Belgyógyász, kardiológus, nefrolólgus, neurológus, stb... csak meg kell határozni, hogy pontosan miért van rá szükséged

2018. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom alacsony szokott lenni alapból, lehet hogy ilyenkor még lejjebb esik? Érdemes lehet első körben otthon mérnem?
2018. júl. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!