Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem ma reggel,hogy fáj a köldök feletti részem.Nem egy ponton. Olyan volt,mikor jól elrontom a gyomrom,kb. olyan erős fájdalom.

De nem volt hányingerem,nem voltam étvágytalan,nem hánytam.

Ébredés után talán egy picit enyhült,azért bevettem egy Ketodex granulátumos tasakot.Hatóideje elméletileg 8 óra.

Azóta nem fáj a hasam,de keményebb valamennyivel,mint általában.

Ugyanúgy jó étvágyam van.

Tegyük hozzá,hogy ma volt egészségügyi vizsgám,nagyon féltem,hogy megbukok. Holnapután pedig rutinozni megyek,attól is kicsit félek (pedig nem is az első alkalom lesz).

Reggel jelentkezek mindenképp.

Ja,a székletem normális volt,nem volt hasmenésem de azért lazább volt,talán azért,mert csak uborkát reggeliztem. (Bocsánat,ha undorítóan fogalmaztam.)

Köszi,ha válaszolsz! :)



2018. júl. 4. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rrrengeteg hozzászólást,nincsen már bajom,azért még nem nyugodtam meg.

Hú,de gáz ez. :DD Senki nem válaszolt.

2018. júl. 5. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak gáz volt a stressztől. :-)
2018. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem. :/

Persze azért ha újra jelentkeznek ezek a tünetek,akkor elmegyünk háziorvoshoz.

De anyám azt mondta,hogy nem ezek a féregnyúlvány-gyulladás jellemző tünetei,sokkal rosszabbul lennék,akár sírnék a fájdalomtól...

2018. júl. 5. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy sirnál. Hidd el nagyon fáj,van hogy a köldök körül kezd el fájni van hogy rögtön jobb oldalt lent a közbe hánysz , ráz a hideg, fel megy a lázad és ha szerencsés vagy még a fosás is el kap. Bocsi ha undi voltam.

Valószínűleg a vizsga miatt stresszeltél ezért is fájt a hasad.

2018. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Nem voltál undorító,inkább megnyugtattál ezzel kapcsolatban.

Szeretlek,vizsgadrukk. :DDD

2018. júl. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!