Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A depressziós embernek jót...

A depressziós embernek jót tenne a környezetváltozás? Vagy ha elköltözne máshova ott is ugyanaz lenne?

Figyelt kérdés
A tesómat sokat piszkálták suliban,és nincs önbizalma,az utcán sem szeret végigmenni, amin járt suliba,az emlékek..Nincsenek barátai,nem jár sehova..Egy kisebb településen él(t)ünk Heves megyében.Én azóta Bp-re költöztem.Amikor meglátogatott, utána mindig jó kedve volt pár napig.Tudom mert miután hazaért anyuék mindig azt mondták..

2018. júl. 13. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A válaszom: igen, nagy a valószínűsége, hogy a környezet változás jót tenne. Főleg, amit te is leírtál, szinte benne van a válasz is a kérdésedben. :)

2018. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elklötöztem Svájcba a páromhoz... ég és föld.


Tudod, 1000 km-ről sokkal könnyebb leszarni az okoskodókat, meg a megmondóember rokonokat. Azt a két órát meg kibírom velük karácsonykor :D


De míg otthon éltem és beleláttak az életembe, hát hagyjuk inkább. Mindenbe beleugattak, pedig már 25 éves voltam.


Tkp. azt meg akarták tiltani hogy Svájcba költözzek :D

2018. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy leírtad, nagyon jót tenne neki egy kis változás! Új hely, tiszta lappal kezdődik minden. Budapesten annyi lehetőség van, új embereket tud megismerni stb. és távol lenne az idegesítő emberektől. Kezdhetne ott vmi új munkát vagy valami új sulit. :)
2018. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!