Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet hőemelkedésem?

Miért lehet hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja hőemelkedésem van (37.5-38 között) emiatt fáj minden izmom,ízületem,nagyon gyengének érzem magam. Csak fekszem. Más tünetem nincs...sokat sportolok ált. amúgy, kimozdulok kb. minden nap, nem csak otthon vagyok.

okozhatja ezt az,hogy az elmúlt hetekben eléggé szomorú voltam egy szerelmi ügy miatt, már "betegesen"? (Sokat sírtam, rágódtam)

ez rámehetett az egészségemre?

Vki tapasztalt már ilyet?

Orvoshoz nincs kedvem menni, úgyis azt mondja hogy "pihengess otthon és vegyél be lázcsillapítót." De nyilván ha nem múlik az lesz a vége.

19L


2018. júl. 14. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nyári influenza, ha nem leszel jobban hétfőig, akkor menj el a háziorvoshoz.
2018. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szomorúság sajnos visszaveti kicsit az immunrendszert, szóval esélyes, hogy valamilyen fertőzésed van.
2018. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!