Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok egyre fáradtabb?

Miért vagyok egyre fáradtabb?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok napi 8 10 órát heti 5 6 napot dolgozom a munkám miatt sajnos elég sokat stresszelek afféle magyar átlag A problémám az hogy időről időre egyre fáradtabb vagyok Ezt persze úgy értem hogy egészségtelenül hiába alszom ki magam hiába pihennem ki magam másnap ugyanolyan fáradt vagyok vagy még fáradtabb mint előtte sajnos már elég sok mindent kipróbáltam kezdve az energiaitaltól a kávé ig energizáló teák vitaminok satöbbi igazából nem csak munka után munka közben is ugyanígy vagyok pár évvel ezelőtt még nem így voltam akkor sok mindent másképp bírtam mint most igaz azóta 5 10 kilogrammot Híztam Persze lehet hogy ez a probléma Erre már gondoltam próbáltam fogyókúrázni de csak rosszabb lett próbáltam sportolni még rosszabbul éreztem magam
2018. aug. 2. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Öregedésnek hívják. A 30-as éveiben még az ember megcsinál ugyanannyit, mint előtte, de a regenerálódáshoz már több idő kell(ene).
2018. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiégés. Ki kellene kapcsolódnod
2018. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1- ekkora.Diotat. Fele idős még,mintha öreg lenne.
2018. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem öreg, hanem öregszik.
2018. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a meleg miatt van. Vagy nem iszol elég folyadékot, nem eszel elég gyümölcsöt stb. Ezekre tudok gondolni.

Egyébként én sem bírok már annyit, mint 20 évesen, pedig még csak 29 vagyok...

2018. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!