Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok napról napra...

Miért vagyok napról napra egyre fáradtabb?

Figyelt kérdés
kb 3 hete elkezdtem naponta sportolni (bmx). általában napi 4 órát vagyok kint,de néha kevesebbet, ezalatt van hogy úgy elfáradok hogy remeg a kezem alig bírok mozdulni. viszont utána alszok 10 órát is akár, vagy többet. egy hete csak a wc-n ülve reggel aludtam vissza egy kicsit, viszont ma reggel késtem nagyjából háromnegyed órát a suliból mert képtelen voltam felkelni, és mikor töltöttem az almalevet a kis üvegembe amit viszek, hát aközben is becsuktam a szemem és majdnem összeestem, kiborult minden és úszott a konyha. ezt már nem bírom tovább, mégis hogy pihenjem ki magam? aludjak 15 órát? próbáltam hogy 1-2 napig nem megyek ki, ilyen pihenő napot tartottam tegnap és tegnapelőtt, de ma reggelre is csak fáradtabb lettem. fizikai munkát ezen kívül nem végzek. 14/f. ja, és még annyi hogy nem egyből beleugrottam a nagyvízbe, mert kezdésképp még a "3 hét" előtt is kijártam 1 órákra simán tekerni, és az első hétben még a 3 órákkal sem volt gond.
2012. jún. 13. 20:44
 1/9 anonim válasza:
Szerintem biztos hogy nem a bicózástól vagy ennyire kimerült. WC-n ülve elalszol? Állva is majdnem? Menj el orvoshoz. Egy embernek 6-8 óra alvásnak elegendően kellene lennie!
2012. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, ezért teljesen normális a folyamatos fáradtság, és sok-sok óra alvás.
2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és nincs rá megoldás? fáradtan fog eltelni a kamaszkorom?
2012. jún. 13. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvosnak, és mondd el ugyanezeket a problémákat. Szerintem ez nem teljesen normális.
2012. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
orvoshoz*
2012. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
orvosnál még nem voltam, úgy voltam vele hogy még várok kicsit hátha sikerül kipihennem magam, kicsit abbahagytam a bicajozást, már 3 napja alig mozdulok ki csak pihenek, 10órákat alszok és mégse javul a helyzet, erőm alig van hozzákezdeni bármihez is... nagyon rossz.
2012. jún. 19. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor menj orvoshoz, sürgősen
2012. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi volt a bajod?
2016. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagymértékű vashiány, vérszegénység a helytelen táplálkozás miatt. (6kor keltem, az ebéd volt a napi első kajálásom, este 10-11kor vacsoráztam.) és napi 1liter energiaitalt ittam, kávé mellett. ez 4 éve volt, nem is értem mit csodálkoztam rajta hogy kikészültem.
2016. márc. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!