Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtság ellen mit tegyek?

Fáradtság ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alszom eleget, este 10-11 között szoktam lefeküdni és 8 órakor kelni.

Délután 3 óra körül már egy ideje észreveszem, hogy elfáradok. Most még az elkövetkezendő 1-2 hétben ilyenkor megengedhetek magamnak egy kis délutáni pihenést, de ez később nem fog menni, sőt, még késő délután és este is frissnek kell lennem.

Nincsenek alvási problémáim, nem szoktam felkelni éjszaka, 9 órát alszom átlagosan.

Nem kávézom, nem iszom energiaitalt sem, bár néha elgondolkodom azon, hogy lehet, hogy meg kéne innom egy gyengébb kávét, hogy energikusabb legyek.


2018. szept. 12. 14:39
 1/3 Lina93 válasza:

Iszol elég folyadékot?

A hiánya is okozhat kimerültséget.

25/L

2018. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán, lehet, hogy ez a baj. Azon vagyok, hogy többet igak, most is rájöttem, hogy már egy ideje nem ittam és most nekiálltam egy pohár vizet meginni. Nem tudom, valahogy elfelejtek inni, és az a baj, hogy a vizet nem annyira szeretem, de tudom, hogy muszáj, de így nem tudok belőle annyit meginni, mint amennyit kellene. A gyümölcsleveket sokkal szívesebben iszom, 100%-osakat (alma, narancs, multi), de tudom, hogy a víz a legfontosabb, szoktatom magam.
2018. szept. 12. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt is ki lehet deríteni az okát, viszont egy dokihoz elmesz,semmi idő, és ő segít megtalálni gyorsabban az okot,minthogy itt emberek kerdezgetnek,hogy eszel eleget iszol eleget...
2018. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!