Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek most ez pánikbeteg...

Szerintetek most ez pánikbetegség lehet vagy szív és érrendszeri esetleg neurológiai betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hete szinte minden nap éreztem hogy valami nincs rendben sokkal fáradtabbnak érzetem magam szédültem és ilyen nyomást éreztem a fejemben meg néha fájt is. Később aztán már a levegot is nehezebben tudtam/tudom venni meg a mellkasomban is nyomást éreztem. Szerintetek minlehet ez?

2018. okt. 6. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell vizsgálni
2018. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Voltál azóta dokinál?

Ezek időszakosan jelentkeznek, konkrét szituációkban? Például, ha egyedül vagy, egyedül utazol, vagy sok ember közé kell menned? Mert akkor lehet pánik/valamiféle szociális fóbia. Ha inkább fizikai terhelés alatt jön ez elő, akkor viszont lehet érrendszeri probléma.

2018. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!