Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítsen hasznos, komoly...

Segítsen hasznos, komoly tanáccsal aki tud, Hogy kaphatnék meg olyan lányokat, akik szépek, tetszenek nekem, de sajnos sok sok más fiúnak is és így nagyon nagy a verseny értük?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lányoKAT???? Minek kell neked több?
2014. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Legy kulonleges. Tunj ki a tomegbol =D
2014. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Legyél jóképű. Pont. Ez kb. az egyetlen lehetőséged. Ha a lányok 20 év felett vannak, akkor egy jó kocsival is lehet esélyed az előbbi tulajdonság hiányában is.
2014. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ha az egyik véletlenül nem jönne össze mégse első


második: például mivel? legyek rocksztár?

2014. okt. 24. 15:42
 5/18 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond meg neki, h mi a pálya bejön neked és tetszel neki akkor sínen vagy, ha nem akkor legalább minél hamarabb kiderült a dolog! (F) 30
2014. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
komoly tanácsokat kértem 3-as. és csak úgy gondolatkísérletként, mi van ha van egy jó autóm de $z@r helyen lakom? :D
2014. okt. 24. 15:43
 7/18 A kérdező kommentje:
hát kedves 5-ös ez soha nem működik, ebben semmi különleges nincs, ezt minden fiú megteheti
2014. okt. 24. 15:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Teljesen komoly volt a válaszom. A jó kocsi megfelelő vagyoni helyzetet implikál; ha az nincs, akkor ez nyilván nem járható út.
2014. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Legyen jó autód, szép házad jó helyen, legyen sok pénzed, nézz ki jó, legyél jó fej, legyél okos, intelligens, művelt (igen az utolsó három az mind külön fogalom), legyél népszerű, sportos, ügyes, legyél jólnevelt, legyél jó az ágyban, legyél udvarias, sármos, és.... ja nem, azt hiszem ennyi elég. :)
2014. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kedves 9-es nem tudok nyilatkozni őszintén magamról az általad felsorolt tulajdonságok tekintetében, de egy biztos, mivel fiatal vagyok és nem születtem bele nem lakom jó helyen, nincs autóm és több 10milliós megtakarításaim sem. Azonban törekvő vagyok és rengeteget tanulok, dolgozom azért, hogy elérjem de ez nem egyik napról a másikra megy, nem tehetek róla hogy nekem meg kell dogoznom azért, amibe más beleszületik, ezért mondjak le pont a fiatalkoromban a szép lányok nyújtotta örömről? Hogy nekem is lehessen egy olyan lány akivel szeretjük egymást és tetszik is nekem külsőre, vonzalmat ébreszt bennem?
2014. okt. 24. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!