Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezen a "túlságosan izzadós"...

Ezen a "túlságosan izzadós" problémán valami segíthet?

Figyelt kérdés
Nos az egész úgy kb 5 éve kezdődött, amikor 14 éves voltam, jelenleg 19 vagyok. Borzasztóan izzadok, a hónaljam, a hátam, a homlokom, a lábam, vagyis a testem nagy része. Próbáltam izzadásgátlókat, a Solutio Antisudoricát, ami ugye a hónaljamon segített, de a testem többi része még ígyis katasztrófa. Rengeteg programot mondok le emiatt, félek emberek közé menni, félek, hogy kinevetnek. Télen is, nyáron is izzadok, és nem tudok ellene mit tenni. Mondtam a szüleimnek akik azt mondták, hogy ez a pubertás velejárója. A nagy részét sikerül eltakargatnom ruhákkal, de a homlokom az nagyon zavar. Van ez ellen valami eljárás, gyógyszer, vagy valami? A közérzetem emiatt katasztrófa, és változtatni akarok. 19/F

2018. okt. 23. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Botox injekció helyi alkalmazásban.
2018. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!