Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem megfelelő táplálkozástól...

Nem megfelelő táplálkozástól depresszió?

Figyelt kérdés
Lehet attól depressziós az ember, ha eleinte nem figyel arra, hogyan táplálkozik, nem mozdul ki eleget, keveset eszik? Ha nagy erőfeszitéssel próbál életmódot váltani, rendszeresen étkezni (ha kell, akkor kényszerből is), többet eljárni ide-oda (akkor is, ha nincs kedve) és vitaminokat szedni? Nagyon félek, nem tudom miért érzem igy magamat lassan 2-3 hónapja, teljesen letört vagyok, pedig nincsen rá okom... Köszönöm a hasznos és értelmes válaszokat.

2018. nov. 2. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagy hatással van a hangulatodra.
2018. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy ezt bizony belátom magamnak, de nagyon nehezemre esik változtatni... meg kikelni reggel az ágyból. :(
2018. nov. 2. 10:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk túl kényelmes is lett az életem, ami miatt nem panaszkodni akarok, csak arra utalni vele hogy talán ez is vezethetett ide, a kevés mozgás, stb...
2018. nov. 2. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A táplálkozás is sokat számít, de inkább az a baj, hogy nem éri elég inger az agyadat. Új élmények, programok, friss levegő, napfény, stb.
2018. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!