Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom most baj van a...

Nem tudom most baj van a szívemmel vagy nincs?

Figyelt kérdés
Regebb sok ekgm volt meg sok doktorhoz jartam el hogy baj van a szivemmel de azt mondtak nincs volt ultrahangom is ott is azt mondtak nincs baj, volt panikbetegsegem de leküzdöttem sportolok és sportolás közbe is szoktam érezni furcsaságot és nyugalmi állapotba is, van úgy , hogy azt hiszem a szívemtől van de mintha a gyomromba történne a dolog, nem tudom van-e baj a szívemmel vagy nincs de ha volna eddig már korhàzba kellett volna kerüljek nem? Vagy lehet azt hiszem baj van a szívemmel de még sincs ? Vagy tényleg van baj? Kicsit félek, hogy meghalok szívritmuszavarba főleg sportolás közbe

2018. nov. 29. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a legkönyebb válaszolni, hogy az agyával van baj! Pfff... Ha mégis pszihésen van baj, elég gond az neki! Lehet jobban esne neki, ha nem beszólva lenne, hanem pl. tanácsot, vagy megnyugtató mondatokat kapna!


Ha minden vizsgálat elkészült és semmi szervi bajt nem mutat, akkor pánik. Sajnos bármikor újra előjöhet, illetve lehet nem érzed magad stresszesnek de tudat alatt ott van!

Ha az meg nyugtat, menj el egy màsik dokihoz, akár másik városba és végeztesd el újra a vizsgálatokat! Szedjèl magnéziumot, B vitamin komplexet, igyàl nyugtató teát! Hátha ezek segítenek!

2018. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszod, igen tudom azt, hogy tudat alatt van
2018. dec. 2. 21:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Még azt felejtettem el kerdezni, sok gyomorsavad nincs esetleg? Mert írtad nem tudod a gyomrodtól vagy szívedtől jön a dolog! Nekem refluxom van és napi szinten többször van ritmuszavarom. 😏 Voltam kardiológián, 24 órás ekg is készült, illetve terheléses. Azok semmi olyat nem mutattak ki, mégis szinte mindennapos. Tudom a stressz, pànik nekem nagyon sokat rátesz! De sajnos a sav tud mellkasi panaszokat is csinálni. Ha pl felpuffadok, már jön is a ritmuszavar.

1-2 vizsgálatot azért mèg èrdemes megejteni, aztán ha semmi, akkor marad az amit írtam! (Utolsó válaszoló) Kitartást, semmi gond nem lesz!!!

2018. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!