Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs baj a szívemmel?...

Ugye nincs baj a szívemmel? Focizhatok még?

Figyelt kérdés
Mikor 3 honapja fociztam elkezdett szurni nyomni a szivem, ajulaserzetem volt es halalfelelmem. Zsibbadt mindenem. Akkor vittek ugyeletre majd ekg,szivultrahang,mellkasrontgen es vervetel utan megallapitottak h panikrohamom volt. Azota nem mertem fozizni de ma isnet megprobaltam igaz felelemmel. Es foci kozben isnet nagyon erosen vert a szivem es nyomott es szurt is.. nagyon megijedtem ugyhogy lassitottam most mar nem nyom es nem szur de felek hogy milehet ez.. otletek? Soha többé nem tudok majd emiatt focizni?

2017. márc. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, menj a kórházba ezzel a problémával. Ott keress egy kezelőorvost.

Nem baj, ha már voltál emiatt az ügyeleten, hiszen több szem, többet lát.


Egyenlőre hanyagold a focit. Azt majd az orvos fogja eldönteni, hogy mennyire súlyos a pánikbetegséged, és ettől függ, hogy mikor mehetsz vissza focizni. És, mennyire ajánlatos, mert nem biztos, hogy jó ha megerőlteted a szíved.

Lehet kapsz rá nyugtatót, vagy más gyógyszereket, amivel kezelni tudod majd.

2017. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg vagyok, gyogyszert is szedek amit pszichiatertol kaptam. Az wlmult honapbokban 3 orvos is megvizsgalt es mindegyik szerint szorongok es panikbeteg vagyok. Mindenki azt mondja egeszSeges a szivem
2017. márc. 24. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán el kellene hinni nekik...
2017. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló volt, voltam EKG-n, tüdőröntgenen stb. Nem akartam elhinni, hogy a pánikrohamok miatt nyom a mellkasom és amiatt vagyok rosszul.

Amióta tudatosult bennem, hogy simán csak agybaj, azóta visszatértem a sporthoz is és nem volt bajom soha.


Kezdetnek fogadd el, hogy nincs szervi bajod (ha az orvosok is ezt mondták)!


Mivel foci közben jött elő, így nyilván (ha tudatt alatt is) rettegsz, hogy megint előjön, azért leszel rosszul.

Kezdetnek menj el délutánonként futni! Ha rosszul leszel sétálj, de NE ÁLLJ MEG, ne pánikolj be! Meglátod, hogy ha nem foglalkozol vele nagyon hamar elmúlik. Vissza fogsz tudni menni focizni nyugi, csak fordíts egy kis energiát arra, hogy legyőzd ezt az egészet!

2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!