Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szellemi kimerültségen hogyan...

Szellemi kimerültségen hogyan lehet túllendülni, hogy ne menjen a munka rovására?

Figyelt kérdés
Alszom eleget, jól, gond nélkül kelek reggel, a testem nem fáradt, az étkezésem is oké. Jó feladatokat kapok, jók a kollégák, jó a keresetem is, megélek. Mégis a padlón vagyok, nem megy a koncentrálás. Talán túl sokszor kellett váltani az elmúlt 12 évben és mindent kezdeni előlről, volt, de most nincs párom, nem könnyen találok hozzám passzolót, ez is biztos közrejátszik. Nincs türelmem olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni. A sport jó, de munka mellett kell beiktatni. Mi segíthet még?
2018. dec. 8. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a téli időszakot elviselni érzelmileg nehéz. Másik lehet munkahelyi stressz is, többet kéne pihenned, meditálni, teljesen kikapcsolni magad, kimenni picit sétálni szabadba. Amúgy egy kapcsolat lenne a legjobb, ami feltöltene.
2018. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs stressz a munkahelyemen, az aktív pihenés pihentet jól, ezért jó a sport, nincs türelmem meditálni, igen, egy kapcsolat jó volna, csak tele a hócipőm azzal, hogy akik lehetnének, azokkal mindig kiderül rövid időn belül, hogy valami nagyon nem stimmel, úgyhogy ez nem akar alakulni. Olyanba meg nem akarok belemenni, ami biztos, hogy nem működne. Régen könyvmoly voltam, most olvasni sincs türelmem.
2018. dec. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!