Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy szer által kiváltott...

Ha egy szer által kiváltott élményről az a véleményem hogy az volt a legnagyobb boldogság amit ebben az emberi testben érezhettem - akkor hogy lehet elengedni ezt az egészet belül?

Figyelt kérdés

(Ez az érzés a kóla, és a hernyó egyszerre való belövése után volt érezhető...)

Konkrétan tudom hogy ez nem természetes boldogság. Viszont létezik.., és mesterséges ugyan - de biztos vagyok benne hogy ez felett nincs semmi. Egyszerűen az agy nem képes egyszerre nagyobb dopaminrobbanást produkálni. Vagyis ez az érzés volt a létező legnagyobb boldogság! Amióta éreztem, úgy érzem nem tudom magamban helyretenni a dolgokat... Hogy léphetnék túl ezen?



2018. dec. 12. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy fejben tisztázod, hogy ez drog által okozott nem természetes boldogság volt, igyekszel nem drogosnak lenni, és valódi, természetes boldogságforrások után nézni, pl szerelem, sport, sikerélmények.
2018. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezért nem szabad kipróbálni a morfinszármazékokat fájdalomcsillapító célzat nélkül. A heroin instant boldogság.

Azt tudom tanácsolni, hogy talán keress fel egy pszichiáter szakorvost. És sajnos nem hiszem, hogy valaha lehet ennél nagyobb boldogságot átélni. Maximum talán egy igazi lángoló viszonzott szerelem elején, de talán ott sem.

2018. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha tehetném elfelejteném az egészet, de ezt sajnos nem lehetséges.
2018. dec. 12. 18:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Elveszettem a szerelmem is (az egyetlen embert aki megmenthetett volna) nem tudom még láthatom-e egyáltalán valaha. De az is az én hibám volt... Talán pont ezért, most ezt egyedül kell megoldanom. Csakhogy nem hiszem hogy menni fog.. Ebben a környezetben biztos nem - elköltözni meg nem tudok. Eléggé pocsékul áll az egész életem...

Talán egyszer megmenekülök...

2018. dec. 12. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Kérlek, többet ne nyúlj ahhoz a szerhez, mert tönkre tesz. Nézz elrettentő filmeket a drogról. Nyomorba fog dönteni, ha rá kapsz 1-2 év és az utcán találhatod magad.

Tudom milyen boldogságról beszélsz, de az nem igazi! Valakivel együtt kell megélni a boldogságot, illetve te okozz másnak örömet, ez az egyik legfontosabb. Gondolom a családod nem lenne boldog, ha te egy csöves drogos lennél. Ne légy önző, ne a saját boldogságod keresd a kábítószerbe.

Remélem még nem késő, nincsennek erős elvonási tünetek, ha vannak fordulj orvoshoz. Az a pillanatnyi instant öröm nem ér annyit, hogy utána a szer nélkül a való életed egy rémálom legyen.

2018. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!