Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Nos.Az elmúlt 1,5-2 hétben egyre rosszabb a hangulatom.Sokszor érzem magam feleslegesnek,pánikrohamaim vannak meg ilyesmik.Nem akartam kimondani,hogy depressziós vagyok,hisz manapság olyan könnyen dobáloznak ezzel a szóval.És mivel elég fiatal vagyok ezért nem is voltam benne biztos.Tegnap viszont kitöltöttem neten 4 depresszió tesztet.És mindegyik arra utal,hogy el kéne menjek el szakorvoshoz.Na ezzel viszont egy próblémám van,az hogy a szüleimnek nem szeretném elmondani.Tudom bolond vagyok.De nem akarom,hogy magukat hibáztassák.Viszont lehet nem ártana elmenjek pszihológushoz.

2019. jan. 19. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, nem könnyű. A szüleid -remélhetőleg- elfogadnak, szeretnek, stb. De elhiszem, ha nem akarod őket terhelni -sőt megértem. Viszont a bevonásukra szükség lehet, sokszor a családterápia lenne célravezető. De ne szaladjunk ennyire bele, ennyi információ meglehetősen kevés. Azt tudom általánosságban mondani, hogy merj segítséget kérni, ha már így megfogalmazódott benned. Az iskolaorvos tud beutalót, felvilágosítást, adni, első lépésként őt keresd fel, javaslom.
2019. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az iskola orvosos dologgal az az egy gondom van,hogy csak hétfőn délután van ott,mikor nekem még 8. órám és edzésem is van
2019. jan. 19. 22:01
 3/4 tgt ***** válasza:
A lakóhelyed szerinti családsegítő és gyermekjóléti szolgálathoz besétálsz és ott találsz pszichológust.
2019. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor azt hiszem tényleg nem fognak elsőre komolyan venni. Szerintem jó lenne ha szólnál otthon, mert vannak ingyenes pszichológusok. Ha pesti vagy tudok segíteni, csak akkor el kell lógnod:D
2019. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!