Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós lennék, vagy mi...

Depressziós lennék, vagy mi ez? És mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

December közepén kezdődött ez a gond. Jól elvoltam a munkahelyen. Aztán összekaptam egy kolleganőmmel, aki közel állt hozzám. Azóta már kibékültem vele, hátha elmúlik ez a rossz érzés. Januárban el kellett mennem táppénzre, mert folyamatosan bőgtem, szétrobbant a fejem és nem tudtam másra gondolni, csak a munkára. Leültem filmezni és nem kapcsolt ki. Ez kb. 5 nap után javult. Aztán vissza kellett mennem dolgozni, annyira feszült vagyok, hogy nincsenek rá szavak. A doki írt fel frontint, de csak akkor szedjem, ha érzem, hogy nem bírom a szitut, vagy nem tudok aludni. Volt olyan, hogy 11-kor feküdtem le, és fél 3-ig tudtam aludni. És olyan is, hogy este sírtam, aztán hajnalban megint rámjött. Igazából nem tudom megmondani az okát. Jól elvagyok amúgy bent, ügyes vagyok és mindig van valaki, akivel el lehet lenni.

Egyébként sok a pletyka is, talán ez is közrejátszik, idegesít.

Közben a pasik terén is szerencsétlen vagyok, most is elszúrtam egyet, ez csak rátesz egy lapáttal :(

Ja és az lemaradt, hogy a sok idegtől refluxom is lett, először csak bent a melóhelyen kínlódtam tőle, de már itthon is.

Mit csináljak? Menjek pszichológushoz, vagy mi? És a doki miért nem foglalkozik jobban az üggyel?


2019. jan. 27. 11:38
 1/2 Linzer997 válasza:
Az orvos nem tud mit tenni valószínűleg túl sok a stressz körülötted ilyenkor ajánlatos környezetet váltani esetleg munka helyet stílust stb. Ha nem múlik mindenképpen keress fel egy pszihologust ez nem gáz. Neki kitudod önteni a lelked ugy hogy nem ismer és így könnyebben ad tanácsot is
2019. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mondjuk annyit mondott a doki is, hogy keressek más munkát. De annyira nehéz.

Amúgy a pszichológus ingyenes? :) Odamennék, annyit bőgnék, hogy otthagyna :D

2019. jan. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!