Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok, vagdosom...

Depresszios vagyok, vagdosom magam, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Evek ota tart ez, mindenhol vegig vagyok vagdosva, nem meghalni akarok, csak ugy erzem mindenben kudarcot vallok es evekkel ezelott ert egy nagy trauma is, amin nem tudok tul lepni. Pszichologusok es gyogyszerek nem segitenek!

Tapasztalatokat szivesen meghallgatnek akar privatban is!

16/L


2016. ápr. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+mag..


Unalmasak vagytok már a vagdosással. Erre bezzeg mindig van időtök és kedvetek, hát akkor hajrá.

2016. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pszichológusnál és pszichiáternél is voltál ezek szerint? Ők mit javasoltak?
2016. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmit csak gyogyszerezni akartak de annak nem lattam ertelmet
2016. ápr. 25. 20:12
 4/4 anonim válasza:

Nos az egyértelmű hogy a figyelem miatt vágdosod magad! Akár tudatalatt. Ha nem akarsz meghalni akkor ez tuti.Főleg ha látható helyen.


Jó lenne tudni hogy pontosan mi aggaszt mert biztos vagyok benne hogy már megállapítottad.


Szerintem első lépésnek megteszi hogyha közölnéd a szüleiddel akár barátaiddal hogy nem vagy túl jól hátha jobban oda figyelnek rád és nem hagyják hogy szomorkodj.


Én is depressziós voltam...

A mellemen vágdostam magam valamint a combomon nehogy mások észrevegyék.

De mikor jobb pillanatokban vagy jó ha eltűnteted az összes éles tárgyat mert valamilyen szinten függőséget okoz.

Dobd ki például őket.


Valójában a vágdosással semmit az égadta világon nem érsz el.

Mert ha belegondolsz nem változtat semmin.

Úgyhogy fejezd be.


Az rengeteget segít ha kibeszéled magadból de ne egy embernek mert ha többnek mondod rajtuk is eloszlik a teher és te is több oldalról kapod majd a támogatást.


Próbálj mimdíg társaságban lenni hogy ne tudj rossz szomorú dolgokra gondolni.

2019. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!