Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Attól félek, hogy depressziós...

Attól félek, hogy depressziós lettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alapjáraton extrovertált ember vagyok, társaságkedvelő. Régebben mindig volt mit csinálnom suli után. Egyetem közepén kezdett bennem váltani dolog.

Nincs senki, akivel időt töltenék, itthon ülök, nézek ki a fejemből, várom, hogy teljen az idő. Nincs kedvem a hobbijaimmal se foglalkozni, itt van a hangszerem mellettem és hozzá se érek. Ha mégis ráerőltetem magam, nagyon hamar elmegy a kedvem tőle.


Jó munkám van, sikeres úgymond a karrierem, de úgy érzem, a magánéletem romokban. Magányosnak érzem magam a szó minden értelmében.


Attól félek, hogy a fizikai egészségemre káros hatással van ez az állapot, valamint attól is, hogy így kell leélnem az egész életemet.


Hogyan lehet ebből kikerülni? 24F


2016. dec. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy hobbit, amit szívesen csinálnál.

Ott ragadnak majd rád hobbitársak, akikkel lehet barátkozni is tudsz majd.

2016. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy lehet,elkezdesz társat keresni.
2016. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem kezdj el könyveket olvasni a témával kapcsolatban. ("Hogyan legyünk boldogok"+ "lelki problémák" témakörére gondolok.)

Akkor te magad kiválaszthatod rengeteg módszer közül,hogy számodra melyik a legmegfelelőbb, vagy melyikben tudsz hinni.

Továbbá talán arra is választ kapsz, hogy mi váltotta ki belőled ezt az életuntságot.


Amiket én ajánlani tudok:

Brian Tracy Phoenix- A teljesítmény lélektana

Feldmár András - Életunalom, élettér, életkedv

Feldmár András - Most vagy soha


Először tőlem kicsit távol állt ez az "amcsis" személyiségfejlesztő gondolkodásmód, úgyhogy én barátkozásképpen ezzel a mesekönyvvel kezdtem:

Esther és Jerry Hicks - Salamon beavató meséi


Persze, nyugodtan kereshetsz mást, csak én ezeket olvastam. :)


Kitartást és sok sikert! Remélem rendbe jössz!

És nem utolsósorban boldog karácsonyt! :)

2016. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!