Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem megint kedzek...

Úgy érzem megint kedzek depressziós lenni. Már voltam egyszer, és nem akarok megint az lenni. Mit tehetnék ellene? 18/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lennél depis, egyedül vagy, vagy valami más az oka?


Tűzz ki egy jó célt, ami érdekel és hasznos, azt próbáld meg elérni szépen, fokozatosan, és ne add fel semmiképp. Aztán ha elérted, akkor tűzd ki a következőt.

Teljesítménykényszered azért ne legyen, valamit tegyél érte minden nap, hogy érezd, hogy egyre közelebb kerülsz hozzá.

2013. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúúúúúú mennyire urálom a depressziót, keress egy hapsit
2013. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam már depressziós, pszichológushoz jártam, és gyógyszereket kellett szednem. Nem akarom megint ezt, de érzem, hogy kezdek visszaesni.

Tudom is minek köszönhető, de olyan dolog, amin nem tuok változtatni sajnos, rengeteg problémám van mostanában.

Barátom van, és jól megvagyunk :) De ez nem váltooztat a helyzeten sajnos.

2013. júl. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!