Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek fülzúgása,...

Andi80018 kérdése:

Volt már valakinek fülzúgása, ami elmúlt, és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem ez a kérdés, 24 éves vagyok, nekem 10 éve zúg. Elég sok fülésznél voltam vele, szerintem esélytelen.
2019. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nekem, hanem a férjemnek zúg, kb egy hónapja, de folyamatosan használt füldugót. Fül-orr gégész szinte meg se vizsgálta, mr-re kapott beutalót meg szemészetre, neurológiára. Természetesen mr-re fél év. Egy magán foki fülkürt hurutot mondott. Szóval össze-vissza vagyunk, mi olvastunk utána, hogy hallásvizsgálatot kell csinálni, ez az első, és megnézni a gyulladás lehetőségét. Szóval még nem tudjuk, mitől van. De találtam egy professzort, ha komolyabb a dolog, és nem jutunk semmire a hallásvizsgálaton, oda megyünk. 10 év az nem gyenge, szegény! :-( Olvastam azt a tanulmányt, aminél ez az orvos volt a lektor, ott nagyon jól leírják a dolgokat, ezért is néztem utána ennek a dokinak.
2019. febr. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!