Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha ennyit birok?

Mit tegyek, ha ennyit birok?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta fáradékony voltam , idegileg hamar merultem ki

A koran kelés a suli miatt kikeszitett , igy miutan hazamentem onnan nekem mar nem volt eröm extra aktivitasokra járni es barati kapcsolatok ápolására

Ez most sincs maskepp ha sorozatosan koran kelek munka miatt , pár hónap munka utan állati szintre megyek a faradtsag miatt , nagyobb adagokat kezdek enni , hizni kezdek , ingerultebb leszek, es aludni akarok

Szultem egy gyereket , 12 eve , többet nem mertem vallalni emiatt se , anyam mondta nem fogom birni , csaknem igaza lett mert mikor a kicsi harom hònapos volt , a kialvatlansag miatt pszichiatrian kezeltek , mert lebenultam fel felemre , kiderult pszichikai okokból es elfelejtettem beszelni par napig

Szerencsere anyam segitett , a kicsit imadtam es imadom maig de ha suliba van vagy nincs itthon , imadok egyedul lenni nem keresem senki tarsasagat , es zenet hallgatok , pihenek es pihenek

Egyfolytaban erröl szól az életem , a pihenésröl , alvásról hogy kialudjam magam , maskepp hizok es szétesik a viselkedésem

Eleg szorongó is vagyok lehet az is kimerit , de megis úgy tunik hogy senki nem ilyen mint en

Mindenki el , pezseg , munka utan sportol en folyton keresem a félrevonulást , nyugalmat ,, hogy pihenhessek

Most mar 43 at töltök lassan

Azt hittem a korral ez megszünik , kinövöm de nem folyton egyedul bamulva a semmit ülök , es nekem ez a jó



2019. márc. 21. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 41f
2019. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégsem szólhat egesz eletem az alvásról!
2019. márc. 21. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok. Introvertált és kész. Ha nincs napi 3 órám nyugiban egyedül, akkor ideges leszek és rossz kedvű. Fogadd el magad ilyennek, nem kell feltétlenül másokhoz hasonlítani. Persze én is látom, hogy ismerősök mennyit utaznak, meg milyen programokat csinálnak és egy részem azt gondolja, hogy tök jó lenne, de ha elmegyek valahova, hogy én is "éljek", akkor végeredményben általában rosszul érzem magam, és alig várom, hogy újra otthon legyek. Én már megbékéltem ezzel, szerintem ilyen az alaptermészetünk, nem hinném hogy szervi oka lenne, és lehetne rajta változtatni. De ha nagyon aggódsz keress fel egy pszichológust. Jobbat nem tudok.
2019. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha csak folyamatosan alszol és nincs kedved semmihez se, az akár depresszió is lehet. Én szeretek egyedül lenni, de azt az időt "aktívan" töltöm. Olvasok, filmezek, takarítok stb...
2019. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem alszom folyamatosan es en is aktivan töltöm az egyedullletet
2019. márc. 21. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez csak én pont emiatt a gyereket sem mertem bevállalni. 41/N Mondjuk nekem lenne igényem néha programokra csak erőm nincs hozzá.
2019. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!