Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha reggelente eljárok elejével...

Ha reggelente eljárok elejével egy 20-30percet futni (ennyit még úgy bírok hogy nem kell lihegjek), és utána délután kimegyek focizni, biciklizni, este séta a városban, és mindemellett kevés sz*r kaját ennék, az jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit leadni, mert az utóbbi egy évben kicsit felszedtem, és nem mellesleg az osztályunkban sok lány van, és az idén lesz úszás is és nem szeretném, hogy ott egy hájfej legyek. Szoktam sportolni, csak most visszaszoktam ilyen minőségtelen kajákra, meg nagyon sok édességet is ettem, meg kólát ittam ilyesmik. Ha nem 40fok van, akkor szoktunk járni focizni is, máskor biciklizni, este meg ha járunk ki akkor kószálunk össze-vissza a városban úgyis. Tehát mozgok eleget, főleg nyáron, csak sok hülyeséget ettem (1-1,5 évig nem is ettem édességet meg ilyeneket, csak egyszer valami változott és visszatértem a régi "étrendemhez"). Szóval úgy gondoltam, hogy járnék futni, délután megintcsak mozgok, este is valamennyit, és itthon a pihenőnapokon kicsit edzenék felsőtestre is, van súlyzópadunk, értelemszerűen hozzá súlyzók is, kicsit edzenék magamon, meg felülések, fekvőtámaszok, felhúzódzkodások (ezek amúgy se nagyon mennek, és szeretném ha tudnám csinálni - fekvő meg húzódzkodás). Mellé sonka,zöldségek,gyümölcsök,pékárúnak barnalisztből készültek lennének, az édességet meg pár napja egyre jobban hanyagolom. Szerintetek sikerülhet? Persze ősszel is folytatnám, nem csak nyáron edzenék.

172cm, 63kg, 16F.


2011. júl. 8. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
63 kilósan nem leadni kell hanem vastagítani.
2011. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

63 kiloval tenyleg nem lehet kover 172centisen,en 65kg vagyok, 173centi es 17/F.

A lenyeg az egesz edzesben az, hogy ha elkezded akkor csinald folyamatosan, nem pedig abbahagyod egy hetig stb. En korulbelul 2,3 honapja jarok futni szinten 30 percig, a gyorsasagot folyamatosan noveltuk, eleg soakt biciklizek is, hegyen felfele, mer az jol megdolgoz, otthon pedig minden este csinalok legalabb 30-40 fekvotamaszt, DE nem egyszerre es gyorsan az semmit nem er. 4 szeriaban 10-10 darabot jo lassan. Ezen kivul eleg sokat huzozkodok, es megvan mindennek a hatasa. Nem nezek ki kigyrtnak mert nem jarok kondiba, de erezhetoen jobbanbirom a futast meg stb. Hozzateszem, hogy ezelott es most is focizok, es jarok edzesre. Az mindenkepp jo ha nem eszel sok szar kajat, de nyugodtan jarj futni, fekvotamaszozni, focizni stb. Magadnak csinalsz jot.Erosebb leszel, jobb lesz a kozerzeted, es sok fekvotamasszal eleg szepen meglehetdolgoztatni a felso tested, persze nem egy honap alatt, de 2,3utan mar fog latszani a munka meg tricepszben is.

2011. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63 kg-osan is simán lehet elhízott magas testzsír százalékkal. Inkább intervallumos futást csinálj, mint 20-30 perc nem megerőltető kocogást.
2011. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!