Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudtam elaludni az...

Miért nem tudtam elaludni az éjjel?

Figyelt kérdés

F


Már 22:00 kor szundikáltam. 23:00 kor bevettem a 2 sedatif pc-t. Egész 3:20-ig voltam fent. Aztán bevettem xanax 0,25. Volt olyan érzésem, hogy a sedatif pc-től nem fogok tudni elaludni, és így is volt. Aztán 3:20 kor bevettem xanax 0,25, és egészen 7:30-ig aludtam, 4 órát.

Sok dolog történt tegnap, és talán azért nem tudtam kikapcsolni az agyam, és nem éreztem magam fáradtnak. Szedek celaskon 250 MG vitamínt rendszeresen. Lehet ettől is? Olvastam, hogy előfordulhat, hogy alvászavarok, stb.


Miért nem tudtam elaludni az éjjel?

Telihold hatása végett lehet?

Vitamíntól?


Kérlek segítsetek! Köszönni szépen.


2019. márc. 24. 08:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Bevagyok pánikolva ez végett
2019. márc. 24. 08:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy te miért nem aludtál. Ha vényköteles nyugtatót szedsz, akkor olyan problémáid vannak, amik önmagukban elegendőek ahhoz, hogy ne tudj aludni,

A Sedatif-ot feleslegesen szeded, homeopátia és mint olyan, teljesen haszontalan. Ha van Xanaxod, akkor szükség esetén azt vedd be.

A napi események is felzaklathattak, vagy együtt járhattak időjárási dolgokkal, tényleg nem lehet megmondani.

2019. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pedig ott a kérdésedben a válasz

am nyugodj meg ha fáradt leszel úgyis elalszol majd

2019. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!