Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudtam elaludni az...

Miért nem tudtam elaludni az éjjel?

Figyelt kérdés

20/F


Voltak ilyen néhány eseteim, hogy nem tudtam elaludni az éjjel. Tegnap 23:00 kor már az ágyban voltam, és egészen 1:50 kor aludtam el körülbelül, és 7:00 kor keltem kb. Sedatif pc-t szedtem, de az nem ér semmit, úgyhogy megpróbáltam foreverből a Royal Jellyt. [link]


Ebből beveszek minden este, de most valahogy nem hatott, miért? Minden este csinálok 100 dreppet. Vitamint nem szedek, se nem mozgok, állandóan unatkozom. A fejem iszonyatosan fáj elől a szemeimnél, félek.


Volt, vagy van hasonló problémátok?


2019. jan. 12. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem fáradsz el semmiben,akkor ne csodálkozz

Valamivel fáraszd le magad,úgy jobban fog menni az alvás

2019. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a probléma hogy nem fáradsz el.
2019. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, menj kocogni vagy bármi.
2019. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vitaminhiány?
2019. jan. 12. 15:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Vitaminhiánytól nem lehet ez?
2019. jan. 12. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem haver a vitamin hiány az fáradságot okoz neked nem az a bajod hanem az ellenkezője. Tessék tornázni ,gimnasztika videókra , vagy fekvőtámasz, futás, sulyzózás, tánc ,stb. Vagy ha nem tudsz aludni akkor verd ki!!!
2019. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kivertem az sem segített. Dreppeket csinálok minden este 100at
2019. jan. 12. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán lehet van valami zavaró körülmény amitől nem megy az alvás, pl.: túl meleg van a szobában, vagy vastag a paplan,takaró, alacsonyan van a párnád,talán kényelmetlen az ágy, egyéb zajok.kapcsold ki a wifit. , ne drogozz.Ezeket csak tippnek szántam , de ha krónikusan nem tudsz aludni és egésznap levert vagy , rossz a közérzeted, ha vannak ilyen mellékhatások akkor fordulj dokihoz.
2019. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs hülyeséget írtam az előbb velem is szokott ilyen lenni néha hogy későn fekszek és mégis felébredek 7:30 kor nincs ebben semmi valószínű hogy nem fáradtál ki aznap eléggé és ezért ébredtél már fel reggel 7-kor. ennyi feküdj le időben.
2019. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

18:02: Túl sokat jár az agyam, sokat gondolkodom. Néha világosság van a szobámban nem annyira de azt is igazítani kell. Párnám néha alacsony, néha magas. Keresem a helyet mint a kutya amikor üríteni kell neki. Tudod rossz időszakon megyek keresztül, de én tovább léptem, és lehet ettől vannak ezek a tünetek amik vannak.


18:06: Csak tudod ez oké, de ha csak 3-4 órát aludtam volna, már a fele nyugtatót bevettem volna máma. Én rettenetesen félek attól, ha nincs annyi alvásom amennyinek kell lenni 7-8 órának lenni, akkor félek, hogy milyen egészségügyi problémám lehet ettől. Az utóbbi időben 23:00 kor, 23:30 kor fekszem az ágyba. Talán igen jobb lenne, ha időben feküdnék le.

2019. jan. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!