Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora csalódás lenne számodr...

Mekkora csalódás lenne számodra ha azt a tizenháromévesnek-kinéző (de nem 13 éves, hnem idősebb! ) tizenévest, akiről soha semmi rosszat nem lehet mondani, – meglátnád részegeskedni, vagy éppenséggel beállva/szívva?

Figyelt kérdés

kedves, csöndes, aranyos, bájos, pici, vékony.

De még úgy is aranyos és gyerekes lenne, és nem lenne túl trágár sem!


2010. júl. 3. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság...bolondság.

Nem lenne nagyon megrázó,hiszen ilyen korban sokan kipróbálnak ezt azt ettől nem lesz rossz ember.

2010. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Engem már semmi nem lep meg! Sajnos.
2010. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A tizenévesekkel előfordul, hogy kipróbálják ezeket a "vagány"-nak, "lázadás"-nak tekintett dolgokat. Nem kell belőle ügyet csinálni. Nem lenne csalódás. Nagyobb baj, ha valaki anélkül nő fel, hogy fiatal korában kirúgna a hámból. Az ugyanis egy csomó problémát okozhat a későbbiekben.
2010. júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 14 évesen rugtam be elöször!!Ez a kamasz kor!Szerintem ez manapság már nem meglepö!
2010. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!