Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért van az hogy egész nap nem vagyok szomjas alig iszom, de este nagyon szomjas leszek és 2 litert is megiszom?

Ez valami betegség vagy mi lehet...

ápr. 16. 11:04  Privát üzenet  

A válasz

Lehet hogy este valami sósat vagy édeset eszel

Vagy napközben lefoglalod magad ezért nem veszed észre hogy szomjas vagy

Igyál napközben is hiába nem vagy szomjas mert fontos a szervezetednek a víz

Talán még az lehet hogy a szervezeted általában arra koncentrál ami a legfontosabb tehát pl. mikor van egy kis sebed és egy nagy sebed akkor arra koncentral ami a nagyobb ezért jobban is fáj és nalad lehet hogy a szomhúságnál valami egyeb dolog van előtérben

És a szervezeted csak akkor "szó" neked ha már ke vagy nyugodva

Bár szerintem ha napközben rendesen iszol akkor nem leszel este szomjas max annyira mint az átlag

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 20. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jelezhet valamilyen betegséget, ha nem tudok elaludni egész este?
Miért van az hogy reggel allig bírok fölkelni. Egész nap kómás, fáradt vagyok. Este meg nem tudok aludni?
Van vmi jo hangulatjavitot? Egesz nap depis vagyok aztan délután nem most este megint
Ha tegyük fel este beveszek xanaxot 6db ot és egész éjjel nem alszok akkor suliba el ajulhatok? Esetleg kimutatják a veremben a gyógyszert? Ez csak egy kerdes
Tegnap este nagyon sokat ittam, és egész nap azon agyaltam, hogy vajon mit csináltam, de valahogy nem tudom. És ma már délután van, de kiesett a ma délelőtt is, nem emlékszem...
Mi lehet ez? Néha szívdobogásérzés az egész testben, este fele hőemelkedés, bizsergés a lábakban, szemhélyremegés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!