Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs nagy baj? Gondolom nem...

Nincs nagy baj? Gondolom nem halálos.

Figyelt kérdés

Tavaly december 25 -én kaarácsonykor egy szórakozóhely előtt ösdzeszólalkodtam egy emberrel aki kemény kövér mma edző és teljes erőböl ököllel leütött, a földre estem,nagyon szédűltem, félig kb 2 pecig eszméletem vesztettem.

Sbo-n voltam koponyaröntgen volt,ami jó,törést,ilyesmit nem mutatott,aztán azt követő napokban is szédültem,kb 10 nap mulva visszamentem, azt mondta csináljunk egy koponya CT-t. Csináltak és arra is azt mondták jó eredmény,nincs gond,de ha gondolom kb 4 napra befeküdhetek korházba,de semmi nem fog történni. Nem feküdtem, mert mondta, hogy semmi nem fog ugye történni, aztán szépen elmult a szédülésem pár nap mulva, viszont olyan február eleje óta megint rajtam van a szédülés és hol szédülök hol nem. Nem forgó jellegű szédülés,hanem rendes szédülés mintha megittam volna egy féldeci pálinkát és megártott volna. Tök ugyan ilyen. Azóta van ez, adecemberi fejbeütésre gondolok. Visszamentem kéthete a fejfájás szakrendelésre és azt mondták, hogy csinálunk egy MR vizsgálatot, az többet tud mint a CT, hogy megnézzük mi lehet. Viszont augusztus 15-re kaptam időpontot.


Az orvostól kérdeztem nagy baj lehet,azt mondta nem hinné,már majdnem 4 hónap eltelt az eset óta,ha komoly lenne a dolog nem csak így szédülnék. Kérdeztem nem valami olyan valami lehet, hogy ki tudja nagy baj és meghalok vagy reggel nem ébredek fel,azt mondta szerinte nem.


Azt is mondta, hogy agyrázkódás egy kicsit lehet volt, de annak már nincs tuti nyoma,mert már majdnem 4 hónapja volt. Gondoltam,nem-e vérrög, deazt kimutatta volna akkor,max 10 nap után a CT, mert egy hónapra rá kezdene a vérrög kialakulni, meg akkor nem tudnék beszélni rendesen és nem tudmám a napi dolgaimat sem csinálni, nagy tünetjelek lennének. Lehet valami ér elszakadt vagy nem....

Fájni nem fáj a fejem csak néha. Az meg azelőtt is fájt néha,tehát ha néha fejfájásom van akkor az független lehet.

Amúgy jól érzem magam,étvágyam is van dolgozom rendesen,mert újságkihordó vagyok,sokat gyalogolok,de mikor rajtam van a szédülés az zavaró de nem próbálok rá figyelni.


Szerintetek nagy baj lehet,esetleg halálos is vagy ilyentől nem kell tartani,


nemcsak direkt mondta az orvos,hogy nincs nagy baj nem kell haláltól félni,hogy ne ilyesszen el? Vagy az orvos megmondta volna őszintén, ha nagy baj lenne és halálos?



2019. ápr. 21. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet megsérült a nyakcsigolyád az ütéstől és ettől ez furcsa szédülés. Ez irányban is érdemes lenne kivizsgálni.
2019. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nyakam is röntgenezték akkor.


Lehet nem jól kering a vér a fejemben azóta?

Vagy az is súlyosabb közérzetet jelezne?

Vagy ilyen nincs?

2019. ápr. 21. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
És azzal a harcias krapekkal mi lett? Remélem feljelentetted?
2019. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi. Még az is lehet, hogy semmi köze a mostani szédülésednek a fejbeveréshez. Ha az MR nem mutat semmit, sőt akár már előtte, mert augusztus elég messze van, érdemes lenne a háziorvost is felkeresned.

Egy csomó dologtól szédülhetsz, a magas-ingadozó vérnyomástól kezdve a belsőfül problémáin át.

2019. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!