Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírus vagy idegkimerültség?

Vírus vagy idegkimerültség?

Figyelt kérdés

Végigdolgoztam a húsvétot, megterhelő, kikészítő, feszített szellemi munkát végzek. Vagy két hét óta ez az első szabadnapon. Tegnap este nagyot hánytam, semmi más tünet nem volt, csak pattanásig voltak az idegeim. Aztán egész éjjel fent voltam, pörögtek a gondolataim leállíthatatlanul.

Reszkettem a hidegtől felvett fűtés mellett, fájt a gyomrom. Ma mindez folytatódott, hányás nem volt már. Csak nagyon gyenge vagyok, fél óránként vissza kell feküdnöm. Hőmérsékelt 37-37,4 közt volt délután, nem komoly, mégis reszkettem.

Holnap megint munkanap, vajon menjek? Kiderül addigra, vírus-e? válaszokat köszönöm


2019. ápr. 23. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi is ez menj el orvoshoz, nem ér annyit semmi sem mint az egészséget. Mond el ugyanezeket a háziorvosodnak is amit most itt leírtál, ha nem is vírus, pár nap pihi úgynézki nem árthat :)
2019. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm... de mit tud tenni az orvos? felír nyugtatót, vagy mit?
2019. ápr. 23. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, majd az orvos eldönti hogy mi kell erre.
2019. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 9abor ***** válasza:
Szerintem is orvos azonban a lázad asztalán vírus jelenlétére utal hat amúgy a reszketés az meg a stressz jele.
2019. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!