Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegkimerültség?

Idegkimerültség?

Figyelt kérdés

Az utobbi masfel honapban eleg sok dolog osszejott. Munka. Csalad. Baratno stb. Kb ket hete azt erzem folyamatosan hogy olyan vagyok mint akin atment egy uthenger. Izomfajdalmaim vannak. Faj a kezem a labam. Izomgorcsok. Es olyan faradt vagyok hogy alig birok kikelni az agybol. (Olyan mint amikor influenzas vagy es mindened faj). Neha nagyon kicsit kapar a torkom de ezen kivul semmilyen mas tunetem nincs. Elkuldott egy teljes laborra a haziorvos. De alig van egy ket elteres. Nagyon picit emelkedett vorosvertest, lymphocita es TSH.

Mivel nagyon szervi bajom nincs, lehetseges, hogy idegkimerultseg lenne a sok stressztol? Mas magyarazatot mar nem tudok...


2017. dec. 11. 16:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg azt hozzatennem, hogy rendszeresen sportolok, mindig probalok odafigyelni az etkezesemre, de azota edzeni se mentem, annyira faradt es motivalatlan vagyok es rendszeresen szedek multivitamint is. De semmi valtozas.
2017. dec. 11. 16:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez idegkimerültségnek hangzik. Pihenéssel gyógyítható.
2017. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!