Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek nagyon rosszul vagyok És nincs étvágyom,délután rámtör az éhségroham de ha olyan 6 után eszek akkor nagyon rosszul vagyok. (Ha zsírosat eszek akkor is). Az a baj hogy bármit teszek Nem tudok hányni de nagyon rosszul vagyok. Volt egy időszak amikor minden evés után gyomorfájdalmam volt, mára az elmúlt de jött a hányinger. Van köze a székletnek? Általában heti 1× vagy 2× szedek be Dulcolaxot,ha nem akkor hetekig nincs székletem.

2019. ápr. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendszertelen az étkezésed. Napi legalább egyszer kell a meleg étel. És kell a gyümölcs is. Akkor tudnál székelni is.
2019. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel 15 éves vagyok meleg ételt folyamatosan eszek, és egy csomó gyümölcsöt is. Egy csomó növényi gyógyszert kiprobáltam de semmi nem segített. Volt hogy bevettem 4 Dulcolax tablettát És nem használt. Múlt hónapba nem volt Jó két hétig székletem de ennek ellenére fogytam elég sokat
2019. ápr. 27. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Az meg hogy hetekig nem mész a wc-re ha nem szedel hashajtót az főleg nem normális. Vizsgáltasd ki magad menj el a házi orvoshoz és ne hagyd magad lerázni hogy kiír majd valami másik hashajtót. Nem. Küldjön tovább vizsgáljanak ki.
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz.
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly probléma. Ezzel sürgősen keress fel egy gasztroenterológust!
2019. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál de azt mondta hogy nem hiszi hogy legyen valamilyen bajom,voltam hasi röntgenen ott nem találtak semmit csak azt mondták hogy irritábilis bélszindrómám van
2019. ápr. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!