Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikroham vagy allergia?

Pánikroham vagy allergia?

Figyelt kérdés

Eléggé allergiás vagyok a különböző pollenekre, egész délután a lakásban takarítottam, de amikor kimentem az utcára, akkor hirtelen azt a nagyon fulladt levegőt nehezen tudtam belélegezni. Kicsit légszomjam lett, Nem is igazán tudom megfogalmazni, nagyon nagy fáradság fogott el úgyhogy inkább hazajöttem és azóta is ilyen nyomott vagyok. Nem tudom ez minek köszönhető, pánikrohamot is kaptam kicsit, betakaróztam és lefeküdtem. Készülök zuhanyozni, de mint akit konkrétan fejen ütöttek, ilyen homályos a gondolkodásom. Kicsit a szemem is viszket. Az utóbbi lehet allergia tünet, viszont az is, hogy borsós kaját ettem, nem mostam meg a kezem és megtöröltem a szememet :D

Nehézlégzésem van, meg ilyen zavartságot, amit fáradságnak tudok be.

Amúgy egészséges vagyok, igaz szoktam szorongani.

Egy 22 éves lány


2019. máj. 11. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Maradj otthon és pihenj! Hétfőn meg kérj meg valakit, aki elvisz, vagy elkísér a háziorvoshoz. Ne menj dolgozni, vagy suliba.
2019. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, h külföldi vagyok és itt nem nagyon van orvosom :( max magán allergológus. De hát az ki tudja milyen drága
2019. máj. 11. 23:02
 13/16 anonim ***** válasza:
És külföldön nincs háziorvos?
2019. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mármint külföldről jöttem Magyarországra. De hát csak ellátnak itt is EUs kártyával
2019. máj. 11. 23:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mahaddal annyit. Demmi bajod nincs az allergián kívül. Meg a frontokra is érzékeny vagy. Nem fogsz asztmás rohamot kapni. Tereld el.a gondolataid és aludd ki magad
2019. máj. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a nagy semmivel felesleges orvoshoz menni. Szemviszketésre lehet kapni a patikában szemcseppet. Ha tüsszögnél és folyna az orrod akkor gyógyszert is. A többi tünet meg az elméd és az időjárás változás eredménye. Nincs mit kezdeni vele
2019. máj. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!