Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja lehet a menyasszonyomn...

Mi baja lehet a menyasszonyomnak? Allergia? Pánikroham? Hipochondria?

Figyelt kérdés
28 éves menyasszonyom kb 1 hónapja furcsa tüneteket kezdett el produkálni. Először kivörösödött és kipattogzott és forró lett az arca. Mivel egy fagyizás után jött ez rá, először azt hitte tej allergiája van -korábban töménytelen mennyiségben evett pl sajtot és sosem volt vele gondja-, utána már mellkasi és légzési problémái is voltak. Többször lett rosszul az arcára kapott gyógyszer végett, volt, hogy mentőt is kihívott, mert nem kapott levegőt normálisan. 5 orvosnál voltunk, mindegyik megvizsgálta és semmit sem találtak. Már allergiatesztet is csináltattunk, ami kicsi por allergián kívül semmit sem mutatott ki, plusz, a vérvétel eredménye is azt mutatta, hogy semmi baja. Vérkép, cukorkép minden rendben. Most kitalálta, hogy albérletet akar váltani, mert, ahol most vagyunk -amit egyébként mindketten imádunk-, minimális gomba van a falon, de épp csak barnább és szerintem egy festés el is vinné. Már kezd rámenni a kapcsolatunk is, mert nem tudom, hogy mi baja van és kezdek kételkedni benne, hogy egyáltalán van-e valami baja. Néha úgy érzem, hogy hipochonder és mindenre azt hiszi, hogy betegség, néha, meg, hogy pánikrohama van.

2016. jún. 7. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A festés nem "viszi el" a gombát, csak eltakarja.
2016. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy fényérzékeny?
2016. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

ha kezd ennyitől rámenni a kapcsolatotok akkor ne is vedd feleségül.

ennél százszorta súlyosabb kihívások várnak rátok az életben.

2016. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Hisztizik. Menekülj!
2016. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha pánikrohama van, akkor annak valami lelki oka van. Ha nem ismered annyira, hogy tudd, mi a baja, akkor tényleg ne házasodjatok össze.

A kis gomba is gáz! De nagyon! Ne legyél már ennyire igénytelen!

2016. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
De ha teis lattad az arcat. Meg erezted h forro akkor miert ketelkedsz? Na de mar azis durva h ketelkedsz benne..most oszinten igy elakarod venni? Amint valami valtozik vagy krizis helyzet van te maris kb.lelepsz. Na hat akkor jobban is jar ha nem veszed el..tudod a hazassag az JOBAN. ROSSZBAN. BETEGSEGSBEN!!! ...Ferfiak... gyavak vagytok segiteni es felfogni ha baj van. Inkabb rafogjatok h kesz vege igy nem megy.. szerinted ha Te egyszer megbetegszel. Es o ilyet gondolna mit ereznel? Biztos nem azt , hogy szereted...
2016. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött az autoimmun betegségem, tíz év után ma már elviselhető :(
2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a kiindulási probléma lehetett akár allergia is, de azóta nyilvánvalóan szorongásos, pánik jellegű problémái vannak. Szép dolog mondhatom, ha már te is kezdesz kételkedni benne. :( Inkább segítened kellene neki, és támogatnod, elárulom, rohadt szar lehet neki. Nekem volt hasonlóm, allergiás befulladás, amire a tüdőorvos rámondta negatív vizsgálati eredménnyel is, hogy asztma vagy az lesz, ezek után olyan csinos kis pánikreakciókat produkáltam én is, hogy ihaj. Szóval ilyen VAN. És nem ő tehet róla. És logikus, hogy fél és egyre idegesebb, mikor semmilyen kézzelfogható okot nem tud, amit kezelhetne. Ha kell, vidd el még 20 orvoshoz, vizsgáltassátok ki mindenre, próbáljátok kitalálni, hogyan csökkenthetnétek a szorongását (lehetőleg nem olyan módszerrel, hogy orvos ad valami bogyót, mert az van, hogy többet árt, mint használ, csak akkor nyúljatok ilyenhez, ha minden más természetesebb módszert kipróbáltatok).

Mármint, ha szereted, és képes vagy elfogadni és támogatni betegségben is, akkor tedd a fentieket.

2016. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el a budai allergiaközpontba, ha ilyen jellegű problémája van ott megmondják, nekem is ők mondták meg úgy hogy több helyen voltunk előtte. Lehet lelki eredetű is, az idegesség összefügghet a kiütésekkel is akár. Kétlem hogy direkt csinálja, de lehet van olyan baja amit ő se tud, vagy csak neked nem mond el. De lehet teljesen szervi is, folytassátok a kivizsgálást, mert komoly problémának tűnik. Ha meg ennyire nem bírsz mellette állni és erre kezd rámenni a a kapcsolat akkor lehet tényleg el kell gondolkodni hogy jó döntés e a házasság...
2016. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!