Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a szörnyű érzést hogyan...

Ez a szörnyű érzést hogyan lehet legalább enyhíteni?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy ez megy.


Első sorban megemlítenem, hogy nem vagyok oda a horror filmekért, nem láttam eddig 1 horror filmet sem, max a horrorra akadva, de az nem minősül horronak.


Ezeket az érzéseket főleg akkor érzem, ha egyedül vagyok. Mintha valaki a nevemet mondaná, de nem hangosan.

Nem a fejemben hallom, hanem inkább a fülem mögül.

Amikor lefekszem, éjjeli fény mellett alszom(tudom ciki), van olyan, hogy konkrétan egy levágott fejet látok az ajtóm előtt a sötétben.


Egy kicsit furcsább eset, amikor egy fura szagot éreztem, mintha valami megromlott volna, kb rohadó vér szaga volt.

Ez a szag nem a csővekből jött, nem koszos a lakás semmi hasonló.

Ez éreztem elsőnek a szobámban azután elkezdtem érezni a nappaliban is.

Ezt még a nővérem is érezte, szóval nem csak én.


Volt olyan is, hogy zuhanyoztam és éreztem, hogy valaki megérinti a derekam.

Amikor alszom, mindig egy olyan érzés fog el, hogy valaki álla az ágyam előtt és engem néz.

Néha sőt gyakran rossz álmaim vannak, a legtöbb alkalommal az ajtó előtt ébredek fel.


Ezt nem találtam ki, akár esküdni is merek.

Horror filmet nem néztem.

Csak néhány velem történt dolgot írtam le.

Szerintetek hogyan tudnám ezt legalább a felére csökkenteni?



2019. máj. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem te találtad ki. Technológiai zaklatás áldozata vagy. Drábik írt erről. Azóta annyi a változás, hogy kikerült e technika bűnözők kezébe, akik visszaélnek a lehetőséggel.

Szívesen írnék többet is, ha érdekel a téma.

De ez nem természetfeletti jelenség. Nem is mentális. Valakik szórakoznak veled.

file:///C:/Users/User/Downloads/Drabik_Janos_-_Tudatmodositas_az_agy_megeroszakolasa%20(1).pdf

123. oldal.

2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Habár nem vagyok egy nagy hívő, de én papot hívnék a helyedben, hol felszentelje a házat.
2019. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi? Mért? Nem hinném, hogy szellemek lennének.
2019. máj. 23. 19:05
 4/4 anonim válasza:
Ha nagyon súlyos, fordulj pszichológushoz
2019. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!